Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Jak na výběr stavebního pouzdra?

Krok pro kroku a základní rozdělení stavebních pouzder Vám zcela určitě usnadní nákup.

Ač to tak nevypadá, tak stavební pouzdra jsou velice jednoduchá záležitost a ke správnému výběru stačí znát pár základních informací z Vaší stavby nebo rekonstrukce. Reagujeme timto na Vaše dotazy a požadavky - připravili jsme pro Vás základní zásady při výběru stavebního pouzdra Eclisse a krok pro kroku Vám dokážeme, že to není žádná věda....:)

Zde najdete všechny potřebné informace pro výběr pouzdra

Pokud by Vám nebylo cokoli jasné, tak nás určitě kontaktujet, jsme tu pro Vás!

Team M-ECLISSE.CZ
tel: 732 647 417

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.