Zrušení platby dobírkou...

Vzhledem k celkové situaci v ČR a opatřením, které zavedl smluvní přepravce je nucen náš e-shop od pondělka 16.3.2020 zrušit zasílání zboží na dobírku. Doufám, že naši zákazníci pochopí, že je to opatření ku prospěchu nás všech. Ještě jednou děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdráví a dobré nálady...

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.