Kontakt

Nevíte si rady s objednávkou?
Neváhejte nás kontaktovat.

tel: +420 604 942 809
e-mail: info@m-eclisse.cz

Novinky

5.12.2016
Mikuláš

  Mikulášská nadílka už je za dveřmi. Dnes tradičně jako každý rok budou venku řádit čerti, andělé a Mikuláši. Byli jste letos hodní nebo se bojíte, že si vás odnese čert?  Hezkého Mikuláše vám přeje tým m-eclisse.cz...

více
19.8.2015
Dveřní stavební pouzdra – mohou ušetřit až 180.000,-Kč!

Dveřní stavební pouzdra – mohou ušetřit až 180.000,-Kč! Stavební dveřní pouzdra jsou stále nedoceněné. Je to veliká škoda! Pokud se podíváme na dveřní pouzdra komplexně, tak zjistíme, že jejich výhoda není jen v tom, že perfektně vypadají a že oteví...

více
5.11.2013
Vstupní dveře jsou srdcem našeho exteriéru

Kvalita za rozumnou cenu a český výrobce - to je SLAVONA

více
4.9.2013
Doplňky pro celoskleněné dveře

Jaké doplňky (příslušenství) můžeme použít pro celoskleněné dveře

více

Je dveřní pouzdro Eclisse nosné?

Jedna z nejčastějších otázek ke stavební pouzdrům eclisse.

Tak jak už bývá u nás zvykem, tak se postupně snažíme doplňovat odpovědi na veškeré Vaše dotazy. Jedna z nejčastějších otázek je na konstrukci a nosnost stavebních pouzder Eclisse. Dnes si tedy povíme jak je to vůbec s konstrukcí stavebního pouzdra a zda může nebo nemůže plnit funkci překladu.

Konstrukce stavebního pouzdra:
Když vynechám všechny možné vychytávky a patenty kterými se stavební pouzdra Eclisse pyšní, tak základem každé konstrukce stavebních pouzder jsou boční a horní profily a pozinkovaný plech. Rozlišujeme pouze zda stavební pouzdro bude použito pro zděnou nebo SDK příčku. Pouzdro pro zdění je opatřeno omítkářskou sítí. 
Je tedy stavební pouzdro Eclisse nosné?
Jak jsme si řekli hned na začátku, tak stavební pouzdro je z takové konstrukce, která není v žádném případě nosná a nemůže tedy plnit tuto funkci - stavební pouzdro tedy není NOSNÉ!

Každé stavební pouzdro musí být opatřeno překladem - jinak to nedopadne dobře :)

V případě nejasností nás kontaktujte.

Team m-eclisse.cz
tel: 732 647 417