Kontakt

Nevíte si rady s objednávkou?
Neváhejte nás kontaktovat.

tel: +420 604 942 809
e-mail: info@m-eclisse.cz

Novinky

5.12.2016
Mikuláš

  Mikulášská nadílka už je za dveřmi. Dnes tradičně jako každý rok budou venku řádit čerti, andělé a Mikuláši. Byli jste letos hodní nebo se bojíte, že si vás odnese čert?  Hezkého Mikuláše vám přeje tým m-eclisse.cz...

více
19.8.2015
Dveřní stavební pouzdra – mohou ušetřit až 180.000,-Kč!

Dveřní stavební pouzdra – mohou ušetřit až 180.000,-Kč! Stavební dveřní pouzdra jsou stále nedoceněné. Je to veliká škoda! Pokud se podíváme na dveřní pouzdra komplexně, tak zjistíme, že jejich výhoda není jen v tom, že perfektně vypadají a že oteví...

více
5.11.2013
Vstupní dveře jsou srdcem našeho exteriéru

Kvalita za rozumnou cenu a český výrobce - to je SLAVONA

více
4.9.2013
Doplňky pro celoskleněné dveře

Jaké doplňky (příslušenství) můžeme použít pro celoskleněné dveře

více

Vstupní dveře jsou srdcem našeho exteriéru

Kvalita za rozumnou cenu a český výrobce - to je SLAVONA

Jaké vstupní dveře do rodinného domu?

Na vchodových dveřích si dává každý stavebník domu záležet, jsou jeho vizitka. Častá volba jsou proto dveře na míru. Vchodové dveře, které ladí s rodinným domem a vhodně doplní jeho vzhled.

Ale podle čeho vybírat? Každý výrobce či dodavatel své produkty vychvaluje. Jak poznat, které dveře jsou opravdu kvalitní a vyhoví náročným požadavkům?

Vodítkem při výběru mohou být certifikáty nezávislé zkušebny, ve kterých jsou uvedeny výsledky provedených zkoušek. Určitě je dobré si nabídku důkladně prostudovat a ověřit si její kompletnost. Snadno by se mohlo stát, že kvalitní vícebodový zámek nebo závěsy jsou za příplatek a objednané dveře budou dodány s méně vhodným kováním.

 

Další tipy při výběru dveří najdete ve článku ZDE.