Dveře do stavebního pouzdra

Stále platí, že výběr posuvných dveří do stavebního pouzdra by měl zcela určitě splňovat jak vysoký standard kvality, tak designové sladění povrchu s Vaším interiérem. Vždy dbejte na správný výběr dodavatele dveří - já osobně doporučuji pouze české výrobce a řemeslníky. Dveře do stavebního pouzdra, které jsou vyráběny v jiných členských zemí EU nemusí být vždy to pravé ořechové. Nízka cena dveří není v tomto případě zcela určitě hlavním kriteriem.

Doporučuji tyto české výrobce dveří

  • CAG - výroba dřevěných dveří
  • Sapeli - výroba dřevěných dveří
  • Masonite - výroba dřevěných dveří
  • Vltavín-obchodní - výroba celomasivních dveří
  • VV sklo - výroba celoskleněných dveří 

Jaké posuvné dveře můžeme použít do stavebních pouzder ECLISSE?

Bílé lakované dveře - nejlevněší varianta
Bílé lakované dveře do stavebního pouzdra jsou zcela určitě nejlepším ekonomickým řešením. Tyto dveře mají voštinovou výplň (stlačený papír) a jsou opatřeny MDF lakovanou deskou. Můžu říci, že např. v plném provedení nevypadají zase tak úplně špatně....:)

Cena těchto posuvných dveří se pohybuje okolo 2.000,-Kč

 


Laminátové dveře - výborný poměr cena/výkon
Myslím, že tento výběr materiálu je zcela určitě to nejlepší když vezmu přiznivou cenu a vysokou kvalitu materiálu. Laminát používaný při výrobě posuvných dveří do stavebního pouzdra JAP a ECLISSE vyniká velkou odolností proti oděru a mechanickému poškození. Je k dispozici v opravdu veliké škálé dekorových imitací od obyčejného buku až po exotické dřeviny jako je třeba wenge. Tyto dveře si můžete vybrat buď s voštinovou výplní nebo s výplní DTD (dutinková dřevotříska).

Cena těchto posuvných dveří se pohybuje od 3.000,- do 9.000,-KčCelomasivní dřevěné dveře - klasika pro teplo domova

Celomasivní posuvné dřevěné dveře
do stavebního pouzdra je zcela určitě trendy klasika výhradně z přírodního materiálu. Celomasivní dveře do pouzdra si můžete vybrat v nepřeberném množství povrchových úprav (moření dle vzorníku). Na výběr také máte různé dřeviny od běžného smrku po exkluzivnější dřeviny jako je např. dub, buk, borovice atd. Je nutno říci, že né do každého interiéru se masivní dveře hodí. Uplatnění najdou spíše v rodinných domech, chalupách a rustikálních interiérech.

Cena těchto posuvných dveří se pohybuje od 5.000,- do 30.000,-KčCeloskleněné posuvné dveře - každý chce být "IN"
Celoskleněné posuvné dveře
do pouzdra je obrovská designovka, která interiéru dodá dostatek světla a neskutečné dobře vypadá. Celoskleněné dveře do dveřního pouzdra se vyrábějí z kaleného skla většinou o tl. 0,8 nebo 10mm. Jednoduchou redukcí (držákem) celoskleněné křídlo upevníte. Výběr máte opravdu veliký od obyčejného čirého skla, po barevné skla, motivy, pískování atd.
Myslím, že každý moderní interiér si ceskleněné dveře zcela určitě zaslouží. Nevýhodou je vyšší pořízovací cena a větší nárok na údržbu a čištění.

Cena těchto posuvných dveří se pohybuje od 7.000,- do 35.000,-KčVěříme, že si dobře vyberete...:)

Váš team m-eclisse.cz
tel.: 604 942 809

Zajímavé články a doporučení prodejci dveří:

Interiérové dveře Lignis s.r.o.

Firma Lignis s.r.o. Už více jak dvě desítky let vyrábí interiérové dveře z těch nejkvalitnějších materiálů a to pod dohledem odborníků z oboru výroby dveří. Nabízejí interiérové dveře různých typů barev, materiálů. Akustické, protipožární a bezpečnostní dveře uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Tyto dveře vytváří pocit bezpečí, který je pro život velmi důležitý.

Interiérové dveře mají nejen sloužit, ale také by měli mít zajímavý design. Proto je možné při výrobě dveří objednat mnoho různých doplňků, mezi které patří například dýhy, lišty, skleněné výplně, kování a jiné. Takže i když objednáváte jedny a ty stejné dveře, pokaždé jim těmito prvky vytvoříte novou podobu. Modelové řady dveří jsou uzpůsobeny dle stylu. Moderní dveře pasují jak do domácností, tak firem a kanceláří, rustikální styl zútulní každé rodinné bydlení a řemeslné zpracovaní bude vyhovovat těm, kteří upřednostňují klasický vzhled interiéru.

Vše si můžete prohlédnout v jejich online katalogu, který je opravdu přehledně a srozumitelně vypracován. Najdete zde všechny varianty interiérových dveří, jejich konstrukce a konstrukce zárubní i s cenou, za kterou můžete dveře od firmy odebírat. Vybírat můžete ze šesti druhů konstrukce dveří a navíc pro tu nejlepší orientaci jsou jednotlivé produkty zveřejněny i s nákresy.

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.