Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Stavební pouzdro Eclisse CIRKULÁR

CIRKULAR

"Obloukové, posuvné dveře vytvoří z běžné místnosti naprosto nový, prestižní prostor."

Stavební pouzdro pro obloukové dveře CIRKULÁR je nádhernou ukázkou s čím vším si Eclisse umí poradit, co umí vyvinout a vyrobit. Posuvné dveře mohou být i obloukové a můžou zmizet ve zdi, resp. v pouzdře. Exklusivní pouzdro Cirkulár můžete mít i vy, stačí si vybrat vhodný rozměr a radius. 

 Pro technické informace a ceny nás kontaktujte na tel.: 604 942 809, e-mail: info@m-eclisse.cz

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.