Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Dveřní stavební pouzdra – mohou ušetřit až 180.000,-Kč!

Dveřní stavební pouzdra – mohou ušetřit až 180.000,-Kč!

Stavební dveřní pouzdra jsou stále nedoceněné. Je to veliká škoda! Pokud se podíváme na dveřní pouzdra komplexně, tak zjistíme, že jejich výhoda není jen v tom, že perfektně vypadají a že otevírání dveří je pohodlné a nadčasové. Pokud budeme počítat, že stavební pouzdro na posuvné dveře nám ušetří cca 1,5m2 prostoru, tak u běžného bytu 2+1 v Praze kdy se ceny pohybují okolo 2.400.000 až 2.800.000, tak jsme schopni ušetřit v průměru okolo 180.000,-Kč. 

jak-usetrit-stavebni-pouzdra


Rád bych Vám vysvětlil, co to pro běžného zákazníka znamená. Nejde tak úplně o to, že by jste tyto peníze od developera dostali zpět…J Ten vtip je v tom, že běžné otočné dveře nám zbytečně zabírají místo, které je ve většině případů nevyužité. V tomto případě je to zmiňovaných cca 1,5m2. Pokud v Praze stojí m2 okolo 45.000,-Kč, tak jsou to opravdu vyhozené peníze za něco, co vůbec nevyužijeme…

Myslím, že je fér i zmínit, že pořizovací cena stavebních pouzder není úplně zanedbatelná – pohybuje dle typu pouzdra a startujeme někde na 5.500,-Kč. Když do toho počítám i dveře do stavebních pouzder, tak se dostaneme někam okolo 10 – 15.000,-Kč. Což se může zdát docela dost, ale ve výsledku když se podíváte na již zmíněnou úsporu místa, tak jste těžce v plusu.

Než se pustím do typů dveřních příček, tak je dobré říci, že je zde mluveno o výrobcí stavebních pouzder Eclisse. Ty jsou svou kvalitou na vysoké úrovni a není třeba váhat při jejich doporučení. Určitě na internetu narazíte na nejlevnější stavební pouzdra, ale s pochybnou kvalitou a skoro žádným servisem. Je samozřejmě vždy na, Vás zda je pro Vás důležitá kvalita nebo cena…

Typ příčky nás nezaskočí

Stavební dveřní pouzdra můžete použít jak do zděné, tak SDK příčky. Stavební pouzdra do sádrokartonu jinak také do SDK nejsou opatřeny omítkářskou síti. Stavební pouzdra Eclisse do zdi naopak omítkářskou síť mají. Omítkářská síť slouží k lepší přilnavosti zdicích materiálů. 

Vše najdete u nás

Nebudu Vás tady zahlcovat jednotlivým typy dveřních pouzder, jelikož kompletní nabídku si můžete prohlédnout zde: www.m-eclisse.cz. Mezi nejběžnější typ patří zcela určitě  JEDNOKŔiDLÉ stavební pouzdro ECLISSE 600, 700, 800 a 900mm.  Stavební rozměry pouzdra Eclisse najdete na našich stránkách v záložce u každého typu pouzdra. Stavební pouzdro Eclisse technický list Vám pomůže určitě s lepší představou o celé konstrukci a rozměrech. Pokud potřebujete montáž dveří do stavebního pouzdra, tak nás určitě kontaktujte. Zajistíme Vám bezproblémový chod celého kompletu za velice rozumné ceny.

Pokud by Vám nebylo něco jasné, tak neváhejte nás kontaktovat

Za m-eclisse team

Daniel Kout