Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Vstupní dveře jsou srdcem našeho exteriéru

Kvalita za rozumnou cenu a český výrobce - to je SLAVONA

Jaké vstupní dveře do rodinného domu?

Na vchodových dveřích si dává každý stavebník domu záležet, jsou jeho vizitka. Častá volba jsou proto dveře na míru. Vchodové dveře, které ladí s rodinným domem a vhodně doplní jeho vzhled.

Ale podle čeho vybírat? Každý výrobce či dodavatel své produkty vychvaluje. Jak poznat, které dveře jsou opravdu kvalitní a vyhoví náročným požadavkům?

Vodítkem při výběru mohou být certifikáty nezávislé zkušebny, ve kterých jsou uvedeny výsledky provedených zkoušek. Určitě je dobré si nabídku důkladně prostudovat a ověřit si její kompletnost. Snadno by se mohlo stát, že kvalitní vícebodový zámek nebo závěsy jsou za příplatek a objednané dveře budou dodány s méně vhodným kováním.

 

Další tipy při výběru dveří najdete ve článku ZDE.

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.