Stavební pouzdro Eclisse NOVANTA

NOVANTA

"Dejte sbohem překážkám."

Stavební pouzdro pro posuvně-otočné dveře NOVANTA je takový kompromis pro situaci, kdy otočné dveře zabírají moc prostoru, ale není místo na umístění pouzdra. Část dveřního křídla zmizí ve zdi a část je otočná. Jde o velmi rafinovanou kombinaci posuvných a otočných dveří.

 Pro technické informace a ceny nás kontaktujte na tel.: 604 942 809, e-mail: info@m-eclisse.cz

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.