Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Doplňky pro celoskleněné dveře

Jaké doplňky (příslušenství) můžeme použít pro celoskleněné dveře

Stále více dotazů je na příslušenství k celoskleněným dveřím. Celoskleněné dveře jsou jasně na prvním místě co se týče designu a následné pohodlné funkčnosti v interiéru. Je jasné, že celoskleněné dveře můžeme použít i do našich stavebních pouzder Eclisse. Celý komplet si, ale ještě můžeme vytunit různým vhodným příslušenstvím, které nám zajistí ještě lepší komfort....:)

Jaké příslušenství můžeme použít pro celoskleněné dveře:

1. Držák pro celosklo - ten je k mání ve dvou variantách

  • Držák s výřezem (výřez se musí udělat již při výrobě dveří)
  • Držák bez výřezu (možno osadit dveře do "kleští". není nutná připravenost)

Chci objednat držák pro celosklo

2. Rallenty Soft - mechanické tiché a zpomalené zavírání

Chci objednat Rallenty Soft

3. Motorizace - automatické otevírání a zavírání dveří (cena cca 50.000,-Kč)

Chci vědět více o motorizaci


Pokud by Vám nebylo něco jasné, tak nás kontaktujte :)

Team M-ECLISSE

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.