Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Jak vybrat interiérové dveře

Podívejte se na pár zásadních rad, jak si poradit s výběreme interiérových dveří.

Jak vybírat a podle čeho se řídit před koupí interiérových dveří.

Interiérové dveře dodají snad každému pokoji své kouzlo a vytvoří tak příjemný pocit domova. Člověk se cítí lépe tam, kde si může vytvořit své soukromí.

Vybírejte proto důkladně interiérové dveře společně s odborníkem. Proč se obracet na odborníka a nevybírat dveře sami? Odborník na interiérové dveře Vám pomůže se samotným zaměřením interiérových dveří, poradí při výběru správného dekoru dveří či druhu skla. Samozřejmostí je i cenová nabídka a následná montáž spolu s dopravou.

Na co při výběru interiérových dveří dbát?

Pokud budou dveře otevřené, neměli by narážet do skříně, kuchyňské linky, umyvadla, stěny a podobně. Po otevření dveří byste neměli překonávat jakékoliv překážky ale vstoupit snadno do pokoje. Měli byste i po otevření dveří vidět do větší části místnosti. Pozor na vypínače. Vždy musí být umístěny tak, abyste se dostali co nejlépe a nejsnadněji k vypínači.

Kam volit dveře prosklené a kam plné?

Plné dveře se používají pro uzavření komory, spíše nebo například sklepa. Prosklení můžeme pak libovolně volit podle účelnosti nebo designu, který bude vyhovovat interiéru. V případech, kde jsou chodby tmavé, volte raději dveře více prosklené. Trendem se staly i dveře celoskleněné. Prosklení lze volit o do koupelny nebo na WC. Pokud zvolíte prosklení z matného skla, neuberete nikomu na soukromí a doplníte interiér o designový prvek.

Druhy a možnosti interiérových dveří.

Výběr je opravdu pestrý a nabídka široká. Dveře je možné zvolit

  • ·         klasické otáčivé
  • ·         posuvné do stavebního pouzdra
  • ·         posuvné na garnyži
  • ·         posuvné dveře v rámci ostění zárubně
  • ·         zlamovací dveře
  • ·         bezpolodrážkové (bez falcové) dveře
  • ·         otevírací na obě strany –Ergon system (dovnitř i ven)

U dveří se doporučuje obložka oproti železnému futru, ve kterém dveře dobře nesedí.

Vybírejte tedy důsledně a s výběrem se obraťte na odborníka, který nabídne odborný poradenský servis spolu s dopravou a montáží.

Autor: Styl-domu (Michaela Novotná)

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.