Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Eclisse SYNTESIS® TECH

syntesis_tech

Revizní dvířka Syntesis® Tech jsou další novinkou Eclisse, která doplňuje minimalistickou řadu Syntesis® Collection. Velmi diskrétně tak zakryjete přístup ke speciálním prostorům, jako jsou technické a elektrické rozvody, kabeláž, potrubí a dokonce i přístěnky. Všechny tyto prvky. Díky Syntesis® Tech vypadá zeď zcela nedotčeně, zatímco technické prostory zůstanou pro případ potřeby, jako je kontrola, údržba či oprava, dostupné. Jednoduše stačí zatlačit, zatáhnout a je to. Revizní dvířka Syntesis® Tech dodáváme také s rukojetí nebo se zámkem na klíč. Můžete se rozhodnout pro jedny či dvoje dvířka, a to otočná, výklopná, nebo vyjímatelná.

Pro technické informace a ceny nás kontaktujte na tel.: 604 942 809, e-mail: info@m-eclisse.cz

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.