Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Eclisse Syntesis - popis, video

Eclisse Syntesis Line je bezobložkové stavební pouzdro pro jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře. Tento model patří do řady HIGH, která představuje výrobky pro nejnánáročnější a designové řešení interiérů. Model vyniká absolutně čistou linií dokončení, proto se objevuje převážně v minimalistických interiérech a v prostředí, které vyžaduje luxusně-moderní vnímání.

Tento model patří samozřejmě do dílny Italského výrobce Eclisse a na našem území ho úspěšně opečovává Eclisse ČR s.r.o. Eclisse Syntesis je vyráběno zakázkově přímo v Italské dílně s termínem dodání okolo 6 týdnů. Zákázková italská výroba zaručuje naprostou exlusivitu a odlišnost. Eclisse Syntesis patří samozřejmě do vyšší cenové hladiny, ale v tomto případě je cena opravdu oprávněná a vynaložené prostředky Vás určitě nebudou mrzet. Jednotlivé ceny za všechny Eclisse pouzdra stavební najdete na našich stránkách v jednotlivých kategoriích - eclisse pouzdra ceník.

Pokud potřebujete doplnit kvalitní posuvné dveře do pouzdra Eclisse, tak nás určitě neváhejte kontaktovat - poradíme Vám to nejlepší možné řešení a doporučíme i kvalitního a osvědčeného výrobce.

Eclisse stavební pouzdro Syntesis Line je výjméčné řešení všedních, ale převážně nevšedních domácností, kanceláří, hotelů, penzionů, chalup i chat. Pokud by jste si chtěli prohlednout stavební rozměry pouzdra Eclisse a přesvědčit se, zda je vhodné právě pro Váš interiér, tak kompletní technické parametry vždy najdete na našem webu u konkrétního typu. Montáž stavebního pouzdra Eclisse lze zajistit našimi techniky v Praze a blízkém okolí. 

Příslušenství k pouzdru SYNTESIS LINE:
Pokud budete do pouzdra Syntesis Line osazovat celodřevěné dveře, tak veškeré příslušenství je již v balení (kolejnice, kolečka, vozíčky atd.)

Pokud, ale budete pouzdro Syntesis Line osazovat celoskleněnými dveřmi, je potřeba počítat s dalšími komponenty :)

1. Držák pro celosklo s výřezem

2. Držák pro celosklo bez výřezu

3. Adapter pro celoskleněné dveře


Eclisse Syntesis - JEDNOKŘÍDLÉ

 

Montáž pouzdra Syntesis Line do SDK

 

Montáž celoskleněných dveří do pouzdra Syntesis Line + VITRO