Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Garance nejnižší ceny, eclisse

CENOVÁ GARANCE A MOŽNOST DODÁNÍ ZA NEJNIŽŠÍ CENU NA TRHU
Na všechny produkty chceme zákazníkům nabídnout nejnižší cenu na českém trhu se zachováním vysokého standardu poskytovaných služeb. V praxi to znamená, že pokud jste nějaké námi nabízené zboží našli u konkurence levněji, dáme vám toto zboží za stejnou cenu jako konkurence.
Chcete využít cenovou garanci - Jak postupovat:

 1. Ověření před objednávkou - pokud si nejste jisti, jestli se podmínky cenové garance vztahují na zboží, které si chcete koupit, kontaktujte nás a sdělte nám bližší informace o zboží (tj. typ zboží, konkurenční nižší cenu, prodejce). Tyto informace ověříme a následně vám nabídneme stejné podmínky.
 2. Uplatnění v okamžiku odesílání objednávky - pokud si zboží u nás již objednáváte, nezapomeňte prosím do poznámky v samotném závěru procesu objednávání uvést informaci s požadavkem na uplatnění cenové garance.

  Podmínky pro uplatnění programu Cenové garance
  :
 • zákazník musí přesně identifikovat konkurenční obchod, kde je uvedené zboží nabízené levněji.
 • musí se jednat o typově zcela shodné zboží (tzn. například dveřního kování musí být ze stejného materiálu a od stejného výrobce. Nesmí se jednat poškozené zboží např. ve výprodeji nebo bazaru. atd.)
 • musí se jednat o funkční obchod s jasně identifikovatelným provozovatelem a standardními podmínkami (velmi časté jsou případy, kdy "obchodník" zboží vůbec nemá nebo nabízí velmi dlouhé dodací lhůty, např. přes 14 dní)
 • v případě objednávky více položek zboží lze cenovou garanci uplatňovat pouze na položku (položky) z jednoho obchodu - není možné uplatňovat nižší cenu na každou položku zvlášt, tj. každou položku v jiném obchodu.
 • odkaz na obchodníka musí být uvedený v poznámce u objednávky nebo oznámen prostřednictvím mailu či telefonátu okamžitě po odeslání objednávky
 • program cenové garance se nevztahuje na kusový výprodej zbytkového sortimentu konkurence.
 • V případě uplatnění cenové garance a následného snížení ceny na úroveň konkurence u konkrétního produktu nebudou za tento produkt přiděleny žádné bonusové body do našeho věrnostního bonusového programu.

 Cenová garance = Nejnižší cena na trhu a perfektní zákaznický servis.