Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Kování pro posuvné dveře

Kování pro posuvné dveře do pouzdra je nedílnou součástí každých dveří, které jste se rozhodli osadit do našich dveřních pouzder. Plní nejen funkci praktickou, ale vhodným výběrem budou Vaše posuvné dveře ještě krásnější...:) Dbejte na vhodné sladění materiálu s Vaším interiérem. Pokud máte např. nerezové doplňky, tak určitě volte nerezové kování. Celkové sladění jednotlivých materiálů a detailů dělá domov - domovem a je hlavním kritériem pro správnou domácí atmosféru.

ZÁKLADNÍ ROZDĚLENÍ - KOVÁNÍ PRO POSUVNÉ DVEŘE

  • Mušle pro posuvné dveře
  • Náprstky pro posuvné dveře
  • Zámky pro posuvné dveřeMUŠLE PRO POSUVNÉ DVEŘE
Mušle a madla pro posuvné dveře slouží pro úchop dveřního křídla a následné otevření či zavření posuvných dveří. Můžete vybírat z nepřeberného množství tvarů, velikostí a materiálů. Tento typ kování se instaluje do předem vydlabaného otvoru v dveřním křídle.

Rozdělení dle typu mušle:

  • Obdelníkové mušle pro posuvné dveře
  • Čtvercové mušle pro posuvné dveře
  • Kulaté mušle pro posuvné dveře
  • Uzamykatelné mušle (BB, PZ, WC)

NÁPRSTEK PRO POSUVNÉ DVEŘE
Náprstek pro posuvné dveře slouží pro úchop dveřního křídla z čela dveří. Je nepostradtelný, pokud máme nastavený doraz, tak, že stavební pouzdro pojme celé dveře a není je možné uchopit za klasické madélko.

ZÁMKY PRO POSUVNÉ DVEŘE DO POUZDRA
Stejně jako u klasických otočných dveří i zde můžeme použít zamykání. Tento systém je vhodný např. pro kanceláře, toalety a koupelny. Nezapomentě, že i zde je třeba rozlišovat odlišné vstupy pro klíč.

Rozdělení zámku dle vstupu pro klíč:

  • BB - zámek do posuvných dveří (na obyčejný klíč)
  • PZ - zámek do posuvných dveří (na vložkový klíč)
  • WC - zámek do posuvných dveří (oliva pro použití WC, koupelna)


KDE MŮŽU KOUPIT VÝHODNĚ KOVÁNÍ PRO POSUVNÉ DVEŘE?


Váš team m-eclisse.cz

tel.: 604 942 809

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.