Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Nabízíme montáž stavebního pouzdra!

Jako novinku nabízíme odbornou montáž stavebního pozdra Eclisse pro region Praha a okolí.

Ať už nemáte čas se zabývat montáží pouzdra nebo vám doma chybí nářadí či dokonce zručnost - nic z toho nevadí.

Naši technici mají bohaté zkušenosti s instalacemi dveřních pouzder a poradí si tak s jakoukoliv možnou  i nemožnou komplikací. To vše za velmi příznivé ceny.

Získáte tak jistotu profesionální montáže pouzdra do zdi nebo sádrokartonu. Za průběh a výsledek instalace pouzdra neseme 100% zodpovědnost. 

Ceník montáže stavebních pouzder pro Prahu a okolí:

Montáž jednoho pouzdra = 3.360,-Kč

Montáž dvou pouzder = 4.800,-Kč

Montáž tří pouzder = 6.720,-Kč

Montáž čtyř pouzder a více = individuálně

Další informace k montáži poudzra.

 

Dotazy a objednávky směřujte na našeho specialistu:

 

Petr Holeček
+420 732 647 417
info@m-eclisse.cz

 

 

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.