Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Platební a dodací podmínky M-ECLISSE.CZ

Zde najdete podrobné informace o platebních a dodacích podmínkách našeho internetového obchodu specializovaného na stavební pouzdra Eclisse. V jednoduchém přehledu zjistíte ty nejdůležitější informace. Pokud by jsme přeci jen na něco zapoměli, tak nás neváhejte kontaktovat:

e-mail: info@m-eclisse.cz
mobil: +420 604 942 809

Platba "předem na účet":
Doprava ZDARMA po celé české republice.

Platba "Zálohová faktura":
Záloha 50% z kupní ceny od Vás bude vyžadována v případě zakázkové (atypické výroby)
Tato platba je vyžadována převážně u stavebních pouzder SYNTESIS LINE s termínem dodání 5 týdnů.

Platba "DOBÍRKOU" při převzetí:
250,-Kč včetně DPH doručení na Vámi zvolenou adresu a platba v hotovosti dopravnímu přepravci.

Platba v hotovosti "OSOBNÍ ODBĚR":
Samozřejmě tato služba je ZDARMA - osobní odběr je možný až po provedení objednávky.
K vyzvednutí zboží budete vyzváni a osobní odběr je možný na této adrese:

Eclisse ČR s.r.o.
Líšnická 360
252 10 Řitka

Dodací podmínky a termíny:

  • Dodání zboží a jeho doručení na Vaší adresu je závislé na Vámi zvolené platbě (např. při platbě převodem se počítá termín doručení na Vaší adresu, až po připsání částky na náš účet)
  • Dodací termíny jednotlivého zboží vždy najdete v kartě produktu.
  • Veškeré termíny jsou uváděny pro přepravu po České republice.
  • Zboží které je skladem obdržíté do 2 až 3 pracovních dnů.
  • Zboží s termínem dodání 5 dnů obdržíte do 5 až 6 pracovních dnů.
  • Zboží s termínem dodání 5 týdnů (Eclisse Sytesis Line) přesný termín bude zaslán po konkrétní objednávce.
  • Pokud zboží vezeme na Vaší adresu, je přepravováno naším smluvním přepravcem.

POVINOSTI ZÁKAZNÍKA - PŘEBÍRKA ZBOŽÍ

!!! UPOZORNĚNÍ !!!  Vážení obchodní přátelé, pokud nemáte možnost vlastní dopravy a Vámi objednané zboží Vám zasíláme prostřednictvím smluvního dopravce TOPTRANS, věnujte laskavě pozornost níže uvedenému informačnímu souhrnu. 

TOPTRANS je systém expresní přepravy kusových zásilek z domu do domu, který rozváží zásilky samostatně po České republice do 24 hodin od realizované nakládky. Předání zboží u zákazníka probíhá na základě přepravního listu (PL), kde je uveden přesný počet kusů zboží, váha, hodnota zboží v případě dobírky, plátce přepravy, doručovací středisko, kontakty, místo vykládky, čas předání a podpis přebírajícího. Příjemce je dle smluvního ujednání povinen zásilku zkontrolovat a případné výhrady zapsat do PL. Je oprávněn též požádat o sepsání zápisu o škodě. Příjemce svým podpisem PL stvrzuje celkový uvedený počet a neporušenost jednotlivých kusů zásilky. Řidič má povinnost doručit zásilku za „první dveře“ a počkat při rozbalení.  Prosíme Vás o důslednost kontroly při přebírání, protože případné reklamace je nutné učinit bez zbytečného odkladu. O oprávněnosti reklamace rozhoduje fyzický stav zboží v okamžiku předání příjemci. 


Pokud by Vám nebylo cokoli jasné, tak nás neváhejte kontaktovat:

e-mail: info@m-eclisse.cz
mobil: +420 604 942 809

Team m-eclisse.cz
 

 

 

 

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.