Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Doprava ZDARMA - Dveřní pouzdra

Na všechny typy stavebních pouzder Eclisse - nabízíme dopravu ZDARMA.Dnešní doba je zajímavá tím, že většina klasických nákupů se postupně přesouvá do virtuálního internetového prostředí. Každý internetový obchodník by si měl uvědomit, že od konkurence ho nedělí pár bloků nebo jiná část města, ale že konkurence je od něj vzdálena maximálně tři kliknutí....to je teda opravdu hodně malý kousek...:)

Je třeba dbát na to, aby se k Vám zákazníci vraceli a ač virtuálně byli 100% spokojeni, myslím, že se mnou budete souhlasit :) Proto se neustále snažíme Vám nabídnout perfektní zákaznický servis, aby pro Vás byl nákup na internetu radostí a potěšením a hlavně aby jste se k nám vraceli.

Doprava ZDARMA je jen část našich zákaznických výhod, těší se ale veliké oblibě!

Další ZÁKAZNICKÉ VÝHODY, které jsou samozřejmostí:

Doprava ZDARMA je uplatněna na tyto KATEGORIE:Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.