Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

10% Sleva i v kamenné prodejně!

Vyžádejte si VOUCHER a uplatněte internetovou cenu i v kamenné prodejně.

  • Nechcete nakupovat stavební pouzdra přes internet?
  • Nemáte důvěru v internetové obchody?
  • Preferujete osobní kontakt s prodavačem?
  • Rádi si všechno osaháte a prohlédnete v showroomu?
  • Do toho by jste, ale rádi nakoupili levněji?


Pak jste tady správně! Máme pro Vás připravený slevový VOUCHER na celý sortiment Eclisse, který Vám zaručí nákup Vašeho pouzdra za internetovou cenu. Stačí si vyžádat slevový voucher a předložit jej na prodejně. Voucher je platný jeden rok a zaručí Vám jednoznačně nejlepší cenu na trhu.

Kde najdu Voucher?
Zde si můžete přečíst jednoduchý návod pro zaslání Vašeho Voucheru:
http://www.m-eclisse.cz/10--voucher/

Věříme, že jsme Vám usnadnili Vaše rozhodování.

Team M-ECLISSE.CZ

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.