Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Jaký je rozdíl mezi SDK a ZDIVO?

Tato definice by Vám mohla usnadnit jednu ze základních otázek...

Reagujeme na Vaše dotazy a připravili jsme pro Vás odpověď na jednu z velice častých otázek.
Jaký je rozdíl mezi sádrokartonovým (SDK) a zděným (ZDIVO)pouzdrem:

Stavební pouzdro pro SDK příčku
Tento typ stavebního pouzdra je určen výhradně pro sádrokartonovou příčku a není opatřen omítkářskou sítí viz. obrázek.
Pro tento typ pouzdra se rozlišují pouze dvě varianty tl. dokončené příčky:
1. 100mm
2. 125mm


Stavební pouzdra pro ZDĚNOU příčku
Tento typ stavebního pouzdra je určen výhradně pro zděné příčky (cihla, ytong atd.) Tato varianta stavebního pouzdra je opatřena omítkářskou sítí, které je určena pro aplikaci zdicích materiálů. Rozlišujeme tyto varianty tl. dokončené příčky:
1. 100mm
2. 108mm
3. 125mm
4. 150mm


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat
Team M-ECLISSE.cz
tel: 732 647 417

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.