Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Antikorozní test pouzder Eclisse!

Podívejte se na pečlivý výběr materiálu ze kterého je vyrobeno stavební pouzdro.

Společnost Eclisse je držitelem celkem 32 patentů a nespočtem certifikátů, které jsou platné po celém světě. Jedinečnost a unikátnost stavebních pouzder Eclisse zaručuje spolehlivé fungování systému po několik desítek let. Eclisse je nejen inovátorem, ale i vývojářskou společností která udává trendy v posuvných systémech po celém světě.


Jedna z nejčastějších otazek, které Vás zajímají je, zda stavební pouzdra Eclisse můžeme použít ve vlkhém prostředí jako je třeba koupelna, toalety atd...Tímto testem, který je podložený patřičným retifikátem Vám dokážeme, že použití je možné nejen pro oddělení koupelen, ale zcela bez problémů je můžeme použít např. v saunách, na koupališti, ale i třeba v letním sídle u moře, kde je vlhkost ještě doplněna o obsah soli.

Co se testovalo?
Tělo pouzder Eclisse ze speciálně upraveného pozinkovaného plechu.
Použití stavebních pouzder Eclisse ve vlhkém a kyselém prostředí.

Výsledek testu:
Stavební pouzdro Eclisse bylo ve speciální testovací komoře vystaveno páře s kyselinou pod dobu 240hodin.
Kyselina NaCl simulovala kyselé prostředí a vlhkost vzduchu byla 96% což není ani zdaleka v deštných pralesech.
Stavební pouzdro vyšlo z testu jako vítěz, jelikož se neprojevila sebemenší známka oxidace.

Na závěr:
Všechny typy stavebních pouzder Eclisse můžete používat ve vlhkém a kyselém prostředí bez sebemenší obavy!

Team m-eclisse.cz

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.