Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Příslušenství ke stavebním pouzdrům Eclisse.

Nechte se inspirovat účelnými doplňky ke stavebním pouzdrům Eclisse.

Příslušenství ke stavebním pouzdrům Eclisse je hlavně vynikající společník pro využití maximální funkčnosti stavebních pouzder. Každodenní používání je určitě příjemnější a klidně řeknu i dokonalé. Veškeré příslušenství Eclisse plní svou funkci na 100% a dokáží udělat z běžných posuvných dveří opravdu skvělého pomocníka...:)

Dneska Vám povím o doplňku který v žádném případě nesmí chybět :)

RALLENTY SOFT
Je tichý dojezd a zavírání je lehké a tiché. Rallenty soft plní také fuknci zbrždění dveří. Je možné ho kombinovat se Samozavíráním.


U kterých typů můžeme Rallenty využít?
Eclisse JEDNOKŘÍDLÉ
Eclisse DVOUKŘÍDLÉ
Eclisse TELESKOP se SYNCHRONIZACÍ
Eclisse TELESKOP PROTI SOBĚ se SYNCHRONIZACÍ
Eclisse ZÁKRYT
Eclisse LUCE JEDNOKŘÍDLÉ
Eclisse LUCE DVOUKŘÍDLÉ

Využijte stavební pouzdra Eclisse na maximum a nenechte nic náhodě...:)
Pro podrobné informace jsme neustále k dispozici :)

Team M-ECLISSE.CZ
Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.