Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Hledáme pro Vás zajímavé články

Zajímavosti ze světa posuvných systémů.

Myslíme na Vás kudy chodíme...:) Víme, že nejde na jeden web vložit všechny zajímavé a dostupné informace o posuvných systémech a moderním bydlení. Jelikož by jsme rádi, aby jste se u nás dozvěděli co nejvíce informací nejen o posuvných systémech, tak Vám budeme pravidelně přinášet zajímavé články ze světa bydlení a interiéru. Pro záčátek se budeme věnovat moderním trendům ve 21. století.

Věříme, že Vám budou články ku prospěchu a že, zde najdete třeba zajímavé produkty a nové osvědčené kontakty na prověřené dodavatele a výrobce ze světa bydlení a stavby.

Zajímavý článek - posuvné systémy ve 21. století

Team M-Eclisse.cz

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.