Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Proč nakupovat právě u nás...

Zaručené důvody, které Vám usnadní rozhodování kde nakoupit :)

Projíždíte internet a už jste unaveni ze stále se opakujících nabídek? Přijde Vám, že všechny nabídky a firmy jsou stejné? Myslím, že zdánlivě, to zcela určitě tak vypadá...:) Jak už to tak, ale bývá - jsou dobré, průměrné a špatné firmy. Obrázek si vždy udělá každý sám. Někdy šlápne vedle a někdy narazí na perfektní servis..Určitě Vás nechci přesvědčovat, že my jsme ta jediná nejlepší firma na stavební pouzdra. Máme pro Vás, ale pár zásadních služeb, které by Vám mohli pomoci, se lépe zorientovat a porovnat ostatní nabídky.

Podívejte se, jak pěkně se o Vás staráme...:)

Proč nakupovat stavební pouzdra na M-ECLISSE.CZ

Team M-Eclisse.cz 

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.