Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Filtrování zboží - jednodušší nákup!

Máme pro Vás novou funkci, která Vám usnadní nakupování.

Velice dobře si uvědomujeme, že výběr správného stavebního pouzdra, není pro laika vůbec jednoduchý. Stavební pouzdro je specifický produkt, který sebou přináší řadu specifických rozměrů a definicí. 

Vždy se snažíme Vám přinášet úplné a podrobné informace. Ať už technického nebo obecného rázu. Na našem webu se dozvíte vždy co potřebujete vědět a ještě něco navíc....:) 

Nyní jsme pro Vás připravili filtrování zboží pro jednodušší nákup a orientaci v našem obchodu. Nyní stačí pouze 2x kliknout a máte před sebou požadované stavební pouzdro. 

Jak si vyfiltruji moje pouzdro?
1. Nejdříve si vyberte v levém menu správnou kategorii
2. Následně začněte filtrováním "šířka pouzdra"3. Potom filtrujte "typ příčky" - SDK nebo ZdivoA máte vybráno....:)

Přejeme příjemné nakupování - team m-eclisse.cz

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.