Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Patenty - Eclisse

Inovace a několik desítek patentů - to je Eclisse.

Podívejte se jak jsou v Eclisse šikovní...:) Považujeme za čest s touto firmou spolupracovat jelikož za jejich výrobky můžeme dát obě ruce do ohně...:) A to je zcela určitě v dnešní době k nezaplacení. Jsme rádi, že tyto výrobky můžeme nabídnout i Vám s rukou v ruce s naším perfektním zákaznickým servisem...

Eclisse je držitelem několik desítek patentů, které Vám zpříjemňují každodenní používání stavebních pouzder.

Podívejte se na některé zásadní patenty.Team m-eclisse.cz

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.