Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Kování pro posuvné dveře

Vyberte si kování pro posuvné dveře v designovém provedení a překvapte své sousedy.

Veškeré informace o posuvném kování pro Vaše dveře. Veliký výběr posuvného kování a rozdělení dle jednotlivých typů. I posuvné dveřní kování je možné vybírat nejen z kvalitních materiálů, ale i především i v nevšedních designech.

Berte na vědomí, že detaily dělají to správné kouzlo domova a je třeba mu věnovat alespoň minimální čas.

Základní rozdělení - kování pro posuvné dveře

  • Mušle pro posuvné dveře - bez otvoru
  • Mušle pro posuvné dveře - s otvorem pro klíč
  • Zámky pro posuvné dveře

Veškeré informace o posuvném kování najdete ZDE.

Team m-eclisse.cz

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.