Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Posuvné dveře do pouzdra

Máme pro Vás typy na výběr posuvných dveří do pouzdra - nechte se inspirovat!

Výběr posuvných dveří do stavebního pouzdra je zdánlivě jednoduchý, ale ve skutečnosti tomu tak není...:) Pokládáte si jednu z následujících otázek? Máme pro Vás šikovný článek o výběru posuvných dveří do stavebního pouzdra.

  • Přemýšlíte o posuvných dveří do pouzdra?
  • Nevíte jak vybrat správného dodavatele?
  • Zajímají Vás ceny jednotlivých posuvných dveří?
  • Chcete doporučit jistotu?


Buďte chytří a šetřete svůj čas :)

JAKÉ DVEŘE VYBRAT DO STAVEBNÍHO POUZDRA ECLISSE - čtěte ZDE!

Team m-eclisse.cz

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.