Zákaznická podpora:info@m-eclisse.cz

Je dveřní pouzdro Eclisse nosné?

Jedna z nejčastějších otázek ke stavební pouzdrům eclisse.

Tak jak už bývá u nás zvykem, tak se postupně snažíme doplňovat odpovědi na veškeré Vaše dotazy. Jedna z nejčastějších otázek je na konstrukci a nosnost stavebních pouzder Eclisse. Dnes si tedy povíme jak je to vůbec s konstrukcí stavebního pouzdra a zda může nebo nemůže plnit funkci překladu.

Konstrukce stavebního pouzdra:
Když vynechám všechny možné vychytávky a patenty kterými se stavební pouzdra Eclisse pyšní, tak základem každé konstrukce stavebních pouzder jsou boční a horní profily a pozinkovaný plech. Rozlišujeme pouze zda stavební pouzdro bude použito pro zděnou nebo SDK příčku. Pouzdro pro zdění je opatřeno omítkářskou sítí. 
Je tedy stavební pouzdro Eclisse nosné?
Jak jsme si řekli hned na začátku, tak stavební pouzdro je z takové konstrukce, která není v žádném případě nosná a nemůže tedy plnit tuto funkci - stavební pouzdro tedy není NOSNÉ!

Každé stavební pouzdro musí být opatřeno překladem - jinak to nedopadne dobře :)

V případě nejasností nás kontaktujte.

Team m-eclisse.cz
tel: 732 647 417


 

Stavební pouzdra Eclisse je systém pro posuvné dveře do pouzdra. Jde o konstrukci, která se zabuduje do zděné nebo sádrokartonové příčky a umožňuje dveřnímu křídlu otevírání a zavírání. Jde o velice propracovanou konstrukci, která je nenáročná na instalaci a plní svou funkci po desetiletí. Dveře do pouzdra můžete použít od všech tuzemských výrobců a řemeslníků. Posuvné dveře se v dnešní době těší veliké oblibě jak v bytových jednotkách, tak v pracovních a administrativních budovách. Stavební pouzdra Eclisse jsou jasnou volbou díky jedinečnosti a variabilitě, která na českém trhu nemá obdoby. Pokud potřebujete kvalitní designové dveřní kliky navštivte náš internetový obchod.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.